Stages

Avontuurlijke leerlingen van VMBO tot en met WO bieden we de unieke mogelijkheid om stage te lopen bij Defensie. De inhoud en lengte van je stage is afhankelijk van opleidingseisen en beschikbare plaatsen. Afhankelijk van je opleiding en de duur van de stage krijg je een stagevergoeding. Defensie hanteert dezelfde bedragen als de rest van de Rijksoverheid.

We kennen bij Defensie drie soorten stages:

  • De praktijkstage (mbo, hbo en wo – veiligheidsonderzoek vereist)
  • De afstudeerstage (mbo, hbo en wo – veiligheidsonderzoek vereist)
  • De snuffelstage/oriënterende stage (alléén Marine. Schoolniveau vmbo, havo en vwo)

 

Vraag zsm een veiligheidsonderzoek aan!

Omdat we een militair bedrijf zijn moeten onze stagiairs een Verklaring van geen bezwaar bezitten. Dit kun je verkrijgen door een veiligheidsonderzoek door de MIVD te laten uitvoeren. Dit veiligheidsonderzoek duurt gemiddeld 12 weken. Vraag dit dus op tijd aan, anders kun je niet beginnen met je stage!

Interesse?

Klik hier om te kijken of er stages aangeboden worden die bij je passen. Ook je algemene stageverzoek kan je indienen via onderstaande link.

Ga naar de Stagebank

Vragen stellen over stages bij de Marine, de Landmacht, de Luchtmacht, de Marechausse of DMO?

Dit kan per mail of telefonisch. Uiteindelijk zal je wel nog een stageverzoek moeten indienen via de Stagebank.

Marine

Voor vragen over stages bij de Marine kun je bellen met 0223-652572 of mailen naar Stage.Marine@mindef.nl.

Landmacht

Voor vragen over stages bij de Landmacht kun je bellen met 038-3767001 of mailen naar Stagebureau.StafClas@mindef.nl.

Luchtmacht

Voor vragen over stages bij de Luchtmacht kun je mailen naar:

Hoofdkwartier te Bredastagehoofdkwartier@werkenbijdefensie.nl
Vliegbasis Gilze-Rijenstagegilzerijen@werkenbijdefensie.nl
Vliegbasis Eindhovenstageeindhoven@werkenbijdefensie.nl
Vliegbasis Volkelstagevolkel@werkenbijdefensie.nl
Vliegbasis Leeuwardenstageleeuwarden@werkenbijdefensie.nl
Vliegbasis Woensdrechtstagevliegbasiswoensdrecht@mindef.nl

 

Marechaussee

Vanwege de aard van de werkzaamheden is het zeer beperkt mogelijk om hier stage te lopen. Kijk in de Defenise Stagebank voor het actuele aanbod.

Defensie Materieel Organisatie

De Defensie Materieel Organisatie (DMO) levert alle ICT binnen Defensie en zorgt ervoor dat Defensie wordt voorzien van al het rollend, vliegend en varend materieel. Voor hbo- en wo-studenten ICT en techniek hebben we regelmatig stagemogelijkheden, soms ook voor andere studierichtingen. Stuur vrijblijvend een stageverzoek met daarin je personalia, opleidingsrichting, gewenste stageperiode en motivatie naar stagebijDMO@mindef.nl. We laten dan zo snel mogelijk weten of we plek voor je hebben. Wil je meer weten over de DMO, kijk dan hier.

Ga naar de Stagebank